kolekcja dla Mam

sukienki dla Mam. wprowadzilismy opcje możliwości zakupu sukienek z takiej samej tkaniny jak sukienki dziewczęce . Sa to proste ,ołówkowe sukienki w bardzo twarzowych kolorach - czekoladowym i niebieskim w groszki. Teraz Mamy mają niespotykaną możliwość wygladać podobnie jak córcia.

Super sprawa.

 

  

kolekcje ubrania dla dzieci

kolekcja Zwierzyniec

Kolekcja Zwierzyniec to zestaw koszulek z ulubionymi zwierzątkami maluchów. Pionierami kolekcji zostali okrzyknięci Żyrafa i Hipcio. Można ich znaleźć na koszulkach w sześciu różnych kolorach.
Każde zwierzątko z tej serii opisane jest na koszulce w trzech językach: polskim, angielskim i hiszpańskim.
zyrafa hipcio

kolekcja Serduszko akwarelowe

Na początku była akwarela...
Piękne rysunki akwarelowych serduszek zostały najpierw namalowane techniką akwareli, a następnie wydrukowane na surowym płótnie i doszyte zewnętrznie tak, by pokazać naturalność druku i tkaniny.
Serduszko na koszulkach i na sukienkach naszyte jest w taki sposób, aby mogło się naturalnie snuć, ale do momentu ściegu naszycia.
Koszulki z kolekcji Serce akwarelowe występują w trzech kolorach i są przeznaczone dla dziewczynek. Sukienki zostały uszyte z miękkiego pomarańczowego i beżowego sztruksu, by cieszyły wzorem i swobodą ruchu.
serce turkusowe serce białe serce pomarańczowe

kolekcja Krówka

Płócienną naszywkę z wizerunkiem krówki dla dużego i małego harcerza znaleźć można na koszulkach z długim rękawem w kolorze białym, turkusowym i pomarańczowym.
Nasza krówka w chwili obecnej występuje tylko na koszulkach, ale z chęcią pojawi się także na innych częściach chłopięcej garderoby.
Czuwajcie harcerze! Krówka przesyła pozdrowienia. Muuuuu!
krówka turkusowa krówka biała krówka pomarańczowa