payment

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie escarabajo.pl Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Właścicielem Sklepu internetowego escarabajo.pl jest firma 4U2 Consulitng z siedzibą w Modlnicy ,ul.Urocza 1, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej miasta Krakow pod numerem DG-2008/09. Firma posiada numer regon 120000300 oraz numer NIP 678 110 4995

 1. Sklep internetowy escarabajo.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem strony internetowej escarabajo.pl
 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie escarabajo.pl są oryginalne, fabrycznie nowe, wolne zarówno od wad fizycznych jak i prawnych.
 3. Wszystkie ceny prezentowane na stronach sklepu escararabajo.pl są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 4. Promocje i rabaty nie łączą się ze sobą.
 5. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub na życzenie faktury VAT.
 6. Zamówienie w Sklepie może złożyć:
  • Osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat
  • Każda osoba prawna
  • Jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, jeżeli na podstawie odrębnych przepisów posiadają zdolność do czynności prawnych (dalej „Zamawiający”)
 7. Zamawiający może składać zamówienia 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone w dni powszednie po 14.00, w soboty, w niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 8. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce:
  • w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia.
  • w przypadku zamówień płatnych przelewem - po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Zamówienie zostaje anulowane w przypadku braku wpływu na konto escarabajo.pl w ciągu jednego tygodnia od dnia jego złożenia.
 9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru. W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 10. Czas wysyłki, jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych produktów ze sklepu. Czas wysyłki to 72 h. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach kontaktujemy się z klientem aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Podany czas realizacji zamówienia nie uwzględnia dni wolnych od pracy.
 11. Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem:
  • firmy kurierskiej. Koszt wysyłki pokrywa Klient - 19 zł w przypadku wybrania płatności przelewem, 25 zł w przypadku wysyłki za pobraniem. Gdy suma zamówienia przekracza 300 zł towar jest wysyłany bezpłatnie. escarabajo.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej.
  • Poczty Polskiej przesyłką listową poleconą. Koszt wysyłki pokrywa Klient - 12 zł w przypadku wybrania płatności przelewem, 15 zł w przypadku wysyłki za pobraniem. Gdy suma zamówienia przekracza 300 zł towar jest wysyłany bezpłatnie. escarabajo.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez PP.
 12. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  • przy odbiorze
  • przelewem bankowym na konto sklepu - nr konta:
   BZWBK 67 1090 1665 0000 0001 1874 8833
  • poprzez system płatności online - platnosci.pl
 13. W przypadku złożenia zamówienia na kwotę przekraczającą 500 PLN sklep escarabajo.pl zastrzega sobie możliwość ograniczenia sposobu płatności przez zażądanie przedpłaty całości lub części wartości zamówienia.
 14. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy. W przypadku chęci skorzystania z prawa zwrotu, towar w oryginalnym opakowaniu, z metką producenta należy przesłać na własny koszt na adres sklepu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu towaru oraz dowodem zakupu. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy produkt nie będzie nosił jakichkolwiek śladów użytkowania. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.
 15. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.
 16. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
 17. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu escarabajo.pl są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane można przeglądać oraz zmieniać po zalogowaniu do sklepu.
 18. Towary prezentowane na stronach sklepu escarabajo.pl nie stanowią oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.
 19. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym escarabajo.pl jest prawnie wiążącą ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego oraz oznacza zapoznanie się z postanowieniami regulaminu i jego akceptacji.
 20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego, Kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebiezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz. U. nr 22 poz.271